Прикарпатські рятувальники пильнують дітей, які приходять до водойм без нагляду дорослих

Прикарпатські рятувальники пильнують дітей, які приходять до водойм без нагляду дорослих

2 вересня 2017 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування. Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні дислокацій рятувальних підрозділів надавалась інформація щодо дотримання Правил поведінки на водних об’єктах, через ретрансляційний вузол та мегафони.

            Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері зафіксовано порушення Правил охорони життя людей на водних об’єктах 2 відпочиваючими громадянами, які заплили за заборонні знаки. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил. Зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах 4 відпочиваючими громадянами, під час експлуатації прокатного плавзасобу (переміщення відпочиваючих громадян на катамарані, під час його руху). З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил.

     Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано.

     Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до купання в небезпечному місці 5 дітей (вік 11-12 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведені профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми додому.

            2 вересня 2017 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: