“Хочемо створити атмосферу незабутнього Івано-Франківська”, – мер про ремонт у середмісті

Міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у “Фейсбуці” прокоментував ремонт вулиці Лесі Українки та площі Міцкевича. 

 

“На початку цього тижня розпочався серйозний для Івано-Франківська проект – реконструкція вул. Лесі Українки та Міцкевича. Ці дві вулиці хоч і не найбільші у місті, але, мабуть, одні з найпопулярніших. Після ремонту вони набудуть сучасного змісту і попри це збережуть своє історичне обличчя. Вулиці будуть викладені гранітного кам’яною плиткою, встановимо зручні вуличні меблі та цікаве освітлення, додатково озеленимо територію. Усі цінні елементи благоустрою, які до цього мали вулиці, залишаться і знайдуть застосування у місті.
Загалом, вул. Лесі Українки та Міцкевича після ремонту стануть ще затишнішими. Перевагу тут матимуть пішоходи над автомобілями, як і має бути в центрі європейського міста. Ми хочемо створити атмосферу незабутнього Івано-Франківська, який не хочеться покидати і в який хочеться повертатись.
З деталями ремонтного проекту можна ознайомитися на інформаційному стенді, що встановлений при вході у сквер Міцкевича”, – йдеться у його дописі.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: