Противники будівництва церкви на Валах збирають однодумців на зустріч

У “Фейсбуці” створили зустріч під назвою “Проти спорудження церкви на Валах”. Її заплановано провести 7 вересня о 17 годині в “Urban Space”.

Результат пошуку зображень за запитом "церква на валах івано-франківськ"

 

“Небайдужим громадянам слід консолідуватися проти спорудження на Гетьманських Валах церкви – спорудження в історичному центрі, яке поки проводиться з усіма можливими порушеннями, без попередньої археологічної розвідки, без рішень відповідних комісій.

Цей проект, якщо міська влада почне його реалізацію, безповоротно загубить частину підземних галерей старої фортеці та, потенційно, призведе до ушкоджень східної частини фундаментів палацу Потоцьких.

Ми вимагаємо проведення на місці спорудження церкви археологічних розкопок та музеїфікації збережених підземних галерей. Ми закликаємо дослухатись до мешканців прилеглої вулиці Шопена та тих, для кого Вали є постійною рекреаційною зоною – спорудження церкви щонайменше на вісімнадцять місяців перекриє Вали та історичну вулицю Шопена, зробивши з них прохідний двір для будівельної техніки.

Влада в місті належить громаді, а не церкві, і тільки ми, як громада, можемо завадити руйнуванню нашого міста.

Зрештою, якщо вже Івано-Франківськ – місто релігійне, ми маємо настановити мера та міську раду на праведний шлях та не дати їм согрішити, порушивши закон. Приходьте і допоможіть спільній справі!” –  йдеться на сторінці події.

Нагадаємо, на останньому засіданні Івано-Франківської міської ради погодили дозвіл на заїзд для будівництво церкви Святого Миколая на Валах. Частина скверу  стане будмайданчиком на наступних півтора року.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: