Волонтери, підприємці та мешканці Болехівщини відправили чергову гуманітарну допомогу у зону АТО (фото)

Допомога військовим у зоні АТО – один із нових, нещодавно доданих пунктів до сімейного та особистого бюджету багатьох українців. Прекрасно розуміючи що в антитерористичній операції задіяно безліч мобілізованих хлопців і чоловіків, небайдужі українці намагаються допомогти їм у міру своїх сил і можливостей.

Волонтери, підприємці та мешканці Болехівщини не залишаються осторонь. Нещодавно небайдужі громадяни зібрали чергову гуманітарну допомогу. Серед них: Мирослава Василишин, Руслана Домшин, Микола Латик, Роман Бунчак, Любов Березюк, Орест Петрів, Дана Сіркович, Нестор Мицак, Роксолана Шмега, Антоніна Рябчинська, Марина Лучинчин, Галина Юсип, Роман Сеньків, Любомир Франків, Наталія Дуб, Андрій Парахоняк, Оксана Стебницька, Андрій Бунчак, Назар Юзьків. Для доброї справи вносили кошти Ольга Мироненко (200 грн), А. Була (100 грн.), Анна Сова (100 грн.), Віталій Наконечний (200 грн.). Роман Петрів з бюджету ТзОВ “Завод будівельних матеріалів” у м.Болехові виділив 1000 грн. За словами Оксани Думін Долинська РДА допомогла пальним на транспортування вантажу.

Вже традиційно збирали продукти харчування, засоби особистої гігієни, цигарки, художню літературу. Окрім того, для потреб атовців, за зібрані кошти, було придбано два холодильники, морозилку та пральну машину – речі, необхідні у повсякденному вжитку.

Координатор Оксана Думін зауважила, що цього разу значну лепту в добру справу вніс колектив Болехівської ЦМЛ під керівництвом головного лікаря Любомира Парахоняка. За її словами, Любомир Петрович відразу відгукнувся на заклик про допомогу. Спільними зусиллями медперсонал, окрім найнеобхіднішого, зібрав ще й тканину для плетіння сіток.

Оксана Думін переказує від бійців слова вдячності за надану матеріальну допомогу. Хлопці дякують всім, хто з розумінням і чуйністю поставився до прохання про допомогу. Координатор постійно нагадує, що саме зараз ми повинні показати свою підтримку тим, хто живий. Тим, хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання. Навіть ті душевні листи від дітей надихають їх, дають наснагу далі жити і воювати. Але, на жаль, на одному бойовому дусі перемоги не отримати, голими руками ворога не здолати. Пам’ятаймо, найбільший ворог – байдужість.

Недаремно кажуть у народі: “З миру по нитці — бідному сорочка”. Тож долучаймося до добрих справ у міру своїх можливостей.

Збір допомоги триває. Черговий вантаж з допомогою волонтери повезуть у кінці вересня.

Тел. координатора Оксани Думін – 0954900972.

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: