Суперником Путіна на виборах президента може стати жінка, – ЗМІ

В адміністрації російського президента роздумують над тим, щоб головним суперником Володимира Путіна на наступних президентських виборах стала жінка.

Про це повідомляє видання "Ведомости" з посиланням на джерела в адміністрації Путіна і близьких до неї експертів.

Згідно з повідомленням, розглядається 5-7 кандидатур, три з яких – зі "Справедливої Росії": голова Соціал-демократичного союзу жінок Росії Наталія Велика, лідер Національного батьківського комітету Ірина Волинець і член центральної ради партії Ірина Петеляєва.

Окрім того, як повідомляють джерела, узгоджена кандидатура жінки, яка не перебуває в жодній з політичних партій. Ідеальним варіантом називають Ксенію Собчак.

Велика повідомила, що на цю тему з нею ніхто не розмовляв і її участь у президентських виборах Росії є малоймовірною. У свою чергу Петеляєва також заявила, що відповідної офіційної пропозиції до неї не надходило, проте їй цікаво взяти участь у виборах. А щодо Волинець, то з нею зв'язатися не вдалося.

Додамо, що досі жінки двічі були кандидатами в президенти Росії: в 2000 році нинішня голова російського Центрвиборчкому Елла Памфілова ("Громадянська гідність") набрала 1,01% голосів, а в 2004 році Ірина Хакамада (Союз правих сил) – 3,84 %.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: