На Тисмениччині відкрили дитячий садок (фото)

У селі Сілець Тисменицького району урочисто відкрили дитячий садок.

Це дасть змогу маленьким мешканцям навчатися та розвиватися в комфортних умовах. Дошкільний заклад створено на базі Сілецької ЗОШ, яка відтепер отримала новий статус – навчально-виховний комплекс.

У святкових заходах з нагоди відкриття дитячого садочка «Бджілка» та Дня знань взяли участь вчителі, учні, батьки. Завітали на урочистості заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голови Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та Тисменицької районної ради Роман Крутий, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк, представники районної влади, сільський голова с. Сілець Богдан Богач, депутати районної ради, інші поважні гості.

Ігор Пасічняк, очільники Тисменицького району – Іван Семанюк та Роман Крутий привітали усіх присутніх, а особливо дітей, які відвідуватимуть садочок.

За словами голови райдержадміністрації, це вже п’ятий навчально-виховний комплекс у районі за останні три роки. Та на цьому влада Тисмениччини не зупинятиметься, а продовжуватиме інвестувати в освіту, знання та дітей, які є майбутнім України. В подарунок маленьким вихованцям керівники передали комплект іграшок. 

За допомогу у відкритті навчально-виховного комплексу директор закладу Любов Гнатковська відзначила голів Тисменицького району подарунками.

Відтепер у навчальному закладі освітою буде охоплено 87 учнів 1-9 класів та 26 дошкільнят.

У сучасному приміщенні комплексу створено комфортні умови для перебування дітей: облаштовано світлі класи з новими меблями, ігрові та кімнати для відпочинку. Для цього проведено чималий обсяг робіт, які фінансувалися із різних джерел. Зокрема, протягом 2016-2017 року витрачено 245 тисяч гривень із обласного та 730 тисяч гривень із районного бюджетів. Ще 127 тисяч гривень виділено цьогоріч сільською радою.

Після урочистого перерізування стрічки та окроплення новеньких приміщень, всі бажаючи мали можливість оглянути дошкільний заклад, помилуватися оздобленням та сучасним оформленням кімнат. 

За матеріалами Тисменицької РДАЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: