В Івано-Франківську випала місячна норма опадів

Івано-Франківськ зіткнувся зі стихійним лихом: протягом кількох годин випала більш, як місячна норма дощових опадів.

Попри це ситуація у місті залишається під контролем. Впродовж ночі працювало 6 одиниць техніки МНС, бригади «надзвичайників», Муніципальна варта, патрульні та комунальники працювали, допомагаючи на дорогах та у дворах.

За даними «надзвичайників» найбільше постраждав колектор на вул. Надрічній, оскільки дощовий колектор там поєднаний з каналізаційним. Критична ситуація також була на вул. Січових Стрільців, на перехресті вул. Івасюка – Івана Павла ІІ. Так вчора вдалось відкачати воду у 42 підвалах, проте шкода від стихії ще залишилась. Вчора в екстреному режимі відбулось засідання комісії з ліквідації стихійного лиха за участі ДСНС, Муніципальної варти, комунальних підприємств. Станом на ранок на службу оперативного реагування продовжують надходити скарги.

Міський голова Руслан Марцінків наголошує, що служби працюють в посиленому режимі.

«Сьогодні працюємо в посиленому режимі з усунення наслідків негоди, залучаючи усю можливу техніку комунальних підприємств та «надзвичайників». Працівники «Водоекотехпрому» впродовж дня очищатимуть дворові колектори. Я прошу громаду звертатись на «15-80» з проблемами і намагатимемось якомога швидше їх вирішувати. Крім того, ті, хто найбільше постраждав від стихії, можуть звернутись за компенсацією шкоди, яку профінансуємо з резервного фонду. Навряд чи мудро звинувачувати в стихії політику. Тому нам потрібно згуртуватись і працювати разом, допомагати сусіду. Попереду новий виклик, адже вже на сьогодні метеорологи мають нове штормове попередження для нашого міста», - прокоментував Руслан Марцінків.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківського міськвиконкомуЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: