З Німеччини на Донбас. Франківські волонтери відправляють в АТО вже 36-ту автівку (фото)

У понеділок, 4 вересня, від монастиря Святого Йосифа, що на вулиці Івасюка на схід вирушить вже 36 автівка, завантажена усім найнеобхіднішим. Чергову поїздку готують БФ «Допомагаємо Україні разом» спільно з «Мюнхенською сотнею».

За словами волонтера, керівника «Мюнхенської сотні» Тараса Бережанського, автівку марки «Крайслер» вони закупили в Німеччині за 150 євро, бо з 1999 року.

«Ми його поремонтували й замінили акумулятор та помпу, – говорить Бережанський. – Ремонт нам обійшовся дорожче, як вартість машини. Вона на ходу й прекрасно їздить. Поїде до саперів та кінологів в Луганську область. Вони просили щось компактне й містке».

Автомобіль волонтери завантажують медикаментами, продукцією, одягом, карематами та спальниками. Останні попросили добровольці, бо вже холодає.

Ввечері машина з волонтерами на всім необхідним відправиться на схід. Мають три напрямки – спершу в госпіталі в Києві та в Дніпрі, а потім в зону АТО.

«В Київ ми веземо імпульсний електростимулятор для нашого бійця. Він зараз там на лікуванні, – розповідає Бережанський. – Цей пристрій призначений для того, аби в короткий час провести реабілітацію після операції на сухожилля. Стараємося працювати предметно, аби не було так – завезли, а воно стоїть».

В госпіталь імені Мечнікова у Дніпрі франківці завезуть дорого вартісні медикаменти. Наприклад, уколи, аби не утворювались тромби. За словами Бережанського, у Мюнхені вони вийшли на жінку, яка має свою аптеку й допомагає медикаментами.

З госпіталю волонтери планують заїхати в сиротинець у Покровську й завезти туди допомогу для дітей. Нині там більше 40 вихованців. Цікаво, що ним опікуються добровольці ДУК «Правий сектор».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: