У Городенці планують склад реконструювати під м’ясопереробний цех

Городенківська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території частини вул. Височана, 13 в м.Городенка Івано-Франківської області».

Детальний план території розроблений з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території для обслуговування приміщення колишнього складу, яке реконструюється під бойню з м’ясопереробним цехом, визначення і установлення параметрів ділянки, є основою для подальшої забудови та іншого використання частини території населеного пункту.

Проект виконаний на замовлення Городенківської міської ради ПП Василинюк М.М., головний архітектор проекту – Василинюк М.М. Розроблення здійснено на підставі рішення сесії Городенківської міської ради від 24.11.2016р. №487.

Детально ознайомитись із проектом містобудівної документації, зокрема, її складом, змістом, основними техніко-економічними показниками та графічними матеріалами можна у приміщенні залу засідань Городенківської міської ради в період з 04.09.2017р. по 20.09.2017р. включно у робочий час. Контактні телефони: 2-23-27, 2-23-82, 2-15-16.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григоріва Р.В.

Пропозиції до проекту детального плану території необхідно подавати на адресу Городенківської міської ради в період з 04.09.2017р. по 21.09.2017р. включно. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядатимуться.

Публічна презентація проекту містобудівної документації відбудеться 12 вересня 2017р. о 10:00 год. в приміщенні залу засідань Городенківської міської ради.

 

За матеріалами Городенківської міської радиЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: