Хто може стати наступним президентом України: дані опитування

Трійка лідерів у рейтингу на наступного главу України залишаються Юлія Тимошенко, Петро Порошенко і Юрій Бойко.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на дані центру соціальних досліджень "Софія".

Зокрема, 11% опитаних готові голосувати за голову фракції ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко. Другим йде чинний президент Петро Порошенко, за якого хочуть голосувати 10,8% респондентів.

Ще 10,3% учасників опитування голосували б за голову фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка.

А якщо б вибори президента відбулись у найближчий тиждень, то ті, хто точно збирається голосувати – 7,6% опитаних віддали б голос за лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка, ще 6,2% – за голову партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

Також 5,2% респондентів голосували б за депутата ВР Вадима Рабиновича. 4,5% бажають бачити президентом лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука, ще 4,3% – мера Львова Андрія Садового.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 вересня 2017, 19:38
Тільки не єврей!!
Відповісти

, 05 вересня 2017, 21:05
Бойко!Оце було б цікаво!
Відповісти

, 05 вересня 2017, 21:12
Ще теплиться надія що вибори щось змінять прийде хтось розумний і все розрулить але це тільки іллюзії насправді в сучасному суспільстві тільки якісні інституціональні зміни ведуть до прогресу суспільства всі розвинені держави стали розвиненими не через реформи якоїсь особи а через оргнаи самоорганізації суспільства здатність до самоорганізації і ускладнення структури...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: