Мешканці Івано-Франківська продовжують скаржитись на водіїв маршруток (фото)

Вчора, 4 вересня, міський голова Руслан Марцінків проводив особистий прийом громадян.

Багатодітна матір прийшла на прийом до мера зі скаргою на маршрут на №48 та керівника управління транспорту і зв’язку Олега Ганчака. Вона заявила, що він відповідає відписками, пише ГК.

Пані Лілія розповіла, що водії відмовляються перевозити безкоштовно її дітей. Ба більше, мнуть і викидають їхні посвідчення та простягають до них руки.

«Вони жбурляють посвідчення дитини з багатодітної сім’ї. Пишу з 2010 року скарги і толку немає. Скільки вже можна їх писати? В суботу і в неділю знову зімнули посвідчення, а вони діють до 2020 року. Буває, що одного залишають на зупинці, або простягають руки. Хто їх відновить? До яких пір буде тривати приниження дітей? Я візьму своїх п’ять синів і зробимо революцію у Франківську», – заявила жінка.

Мати жінки додала, що її також водії відмовляються перевозити за посвідченням реабілітованої. Каже, називають хамкою та навіть якось порвали ґудзики на одягу.

В усьому цьому жінки звинувачують начальника управління транспорту і зв’язку. Кажуть, він не на своєму місці та не справляється з роботою.

Сам Олег Ганчак пояснює, що у його відповідях все чітко написано і на всі звернення управління реагувало. До того ж він попросив міського голову Руслана Марцінківа провести розслідування його роботи. Мовляв, так буде зрозуміло, хто є хто.


 

Нагадаємо “Скільки людей має подушитися”: франківчани знову нарікають на владу через маршрутки (фото)

                 Водії франківських маршруткок в назвичайних умовах перевозили пасажирів безкоштовно

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: