В Долині міська влада профінансує ремонт житла учасникам АТО

Про це йдеться окремим пунктом у рішенні міської ради від 23.12.2016. № 558-20/2016 «Про програму діяльності комунального підприємства «Управління комунального майна» Долинської міської ради на 2017 рік» на це передбачено 100 тисяч гривень.

У понеділок, 04 вересня, під головуванням секретаря Долинської міської ради Віктора Гошилика,  за участю представників міської ради і КП «Управління комунального майна» голови та членів громадської організації «Долинське районне об’єднання воїнів АТО» відбулось засідання комісії міської ради з питань обстеження житлово-комунальних умов проживання учасників АТО.

Створена вона 18 липня цього року відповідним розпорядженням міського голови Володимира Гаразда.

Комісія визначила і затвердила перелік долинян з числа учасників АТО та суми коштів на придбання будівельних матеріалів. Впродовж місяця матеріали повинні бути придбані, а до кінця року ремонти осель учасників бойових дій  – повністю завершені, йдеться на сайті Долинської міськради.

Міська влада постійно, дієво і результативно  дбає про учасників бойових дій АТО. Окрім матеріальної одноразової допомоги у сумі 2000 гривень, а також допомог на лікування, сьогодні земельні ділянки під забудову отримав вже 31 учасник АТО з Долини.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: