Мер Франківська видасть грамоту чоловіку, який допомагав іншим водіям під час зливи

Патрульні за тиждень опрацювали 1240 викликів. Про це під час оперативної наради у міського голови повідомив Василь Семенюк, заступник командира батальйону патрульної поліції.

З вересня збільшилася кількість автівок, а разом з ними і корків. Аби врегулювати потік транспорту вимикали світлофори і ставили регулювальників, пояснив Семенюк, пише Репортер.

«За перехрестям Галицька – Целевича невідомі особи зняли знак – «розворот заборонено». Просимо знак повернути на місце, – говорить Василь Семенюк. – На вулиці Дорошенка патрульні затримали осіб, які вантажити у білий бус бордюри, призначені для благоустрою міста».

А в неділю, 3 вересня, під час сильної зливи у Франківську чоловік залишив з одного боку моста свій потоплений автомобіль, а з іншого – став сам, аби попередити інших водіїв.

 

«Скажіть його прізвище, дамо грамоту, – каже на це мер Руслан Марцінків. – Замість того, щоб знімати фото і відео, він вирішив допомогти іншим».

 

Нагадаємо, що Під мостом на «Пасічну», на перехресті, затонув легковий автомобіль (додано фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: