Через сьогоднішнє мінування офісів в Івано-Франківську, по області посиляться патрулі силовиків

Через сьогоднішнє мінування офісів в Івано-Франківську, по області посиляться патрулі силовиків
 
Результат пошуку зображень за запитом "патрулі нацгвардії"
 
Під головуванням Олега Гончарука відбулась нарада з керівництвом правоохоронних органів щодо ситуації із замінуванням приміщення в обласному центрі, в якому розміщений Центр польської культури.

Очільник Прикарпаття доручив правоохоронцям невідкладно провести усі необхідні заходи щодо виявлення зловмисників.

«Невідкладно задіяти усі засоби та провести необхідні заходи задля якнайшвидшого виявлення та затримання злочинців. При потребі залучити додаткові групи особового складу національної поліції та інших структур. Прошу з всією відповідальністю віднестися до цієї ситуації, адже подібні випадки в області уже мали місце», - зазначив Олег Гончарук.

Окрім того керівник області наголосив на важливості здійснення додаткових заходів задля недопущення можливості організації подібних провокацій в інших місцях та населених пунктах Івано-Франківщини.

«Потрібно посилити патрулювання населених пунктів області, провести інструктаж особового складу, організувати додаткові групи працівників правоохоронних органів, звернутися до громадян з проханням повідомляти про підозрілих осіб і підозрілі предмети задля недопущення подібних провокацій на території області», - наголосив Олег Гончарук

 

Нагадаємо, що В офісному приміщені, де базується прикарпатське відділення цивільного корпусу "Азов", невідомі зловмисники заклали бойову гранату (фото)

                       Як вибухотехніки розміновували офісну будівлю в центрі Івано-Франківська, в якій розташовується декілька ЗМІ, а також громадські та ветеранські організації (фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: