"Я буду вбивати вас": військова розвідка України записала звернення до держави-агресора (відео)

Головне управління розвідки Генерального штабу ЗСУ оприлюднило відеопослання до російсько-терористичних військ
 
Пов’язане зображення
 

Ролик розміщено на офіційній сторінці відомства у Facebook.

Як зазначається, це зверення присвячене пам'яті полковника Максима Шаповала.

"Подивись в мої очі, враже, ти називав мене своїм молодшим братом і потайки руйнував мою армію, щоб потім прийти і забрати все без бою? Ти вважав, що легко здолаєш меншого? Але ти забув, враже, що моя країна воювала всю свою історію, ти забув, що я - нащадок славетних воїнів", - йдеться у ролику. 

Чоловічий голос за кадром також обіцяє знищувати російські війська та найманців.

"Подивись в мої очі, враже, ти дивишся в очі смерті. Ти дивишся в очі своєї смерті", - такими словами закінчується відео.

  • 27 червня о 08.14 ранку на перехресті вулиць Соломʼянська та Олексіївська у Києві через вибуховий пристрій, який знаходився всередині салона під сидінням водія, підірвалася автівка з полковником української військової розвідки Максимом Шаповалом. Не виключено, що вибухівку могли закласти на СТО, де незадовго перед цим була автівка.
  • Правоохоронці кваліфікували вибух автомобіля у центрі столиці як терористичний акт.
  • Керівництво силових органів України впевнене у російському сліді цього замаху й пов'язує його зі службою Шаповала у зоні АТО.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 вересня 2017, 9:23
Маскаль харю кончену закрий ви упирі постійно скільки ви існуєте мордва-дегенеративна по ублюдськи гадите ми памятаєм міліони вами замурдованих -за все понесете відповідь бе виключень.ви є сифілітичні ленін троцький сталін путин горбачов жиріновський петро 1ітд і ваші кріпаки які помагають тріперу гундяєву попу -ви всі і хто вам помагає прокляті).
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: