Рада узаконила 12-річну освіту

Депутати Верховної Ради підтримали у другому читанні та в цілому законопроект "Про освіту" (№3491-д), який передбачає широку реформу освітньої галузі
Результат пошуку зображень за запитом "12-річна освіта"
 

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"За" проголосували 255 народних обранців, проти - 20, утрималися - 16. Не голосували - 68.

Проти, зокрема, були представники "Опозиційного блоку"  (14), позафракційні "свободівці" й представник "Нацкорпусу" (5) та один член фракції БПП.

Загалом у залі було зареєстровано 359 депутатів.

Закон визначає види освіти, форми здобуття освіти, структуру освіти, організаційно-правовий статус закладів освіти, встановлює автономію закладу освіти, управління закладом освіти, права і обов’язки засновника закладу освіти.

Документ також удосконалює систему управління освітою, визначає вимоги до формування змісту освіти, врегульовує питання економічної діяльності закладів освіти.

Закон прийнято з урахуванням пропозицій Комітету з питань науки і освіти.

  • Законопроект №3491-д є основою для реформування шкільної освіти.
  • Зокрема обов'язкове навчання дітей у школі тепер починатиметься не у 7, а 6 років.
  • Реформа також передбачає встановлення мінімальної зарплати для вчителів на рівні 6400 гривень, що планується зробити до 2023 року.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 вересня 2017, 10:39
Маскаль не бреши ,іди нюхай мордву тріперну .ми самі дома розберемось і очистимось від упирів.у маскві 99% сифліс аборти алкаші ітд.ми всі знаєм що корупціонери це мразі вони упирі кончені пропихають субсидії щоб людей у борги загнати перед тим ціни накручують і в підсумку обкрадають нас.12 років навчання чому не 25 ви що сволочі взагалі забули хто вас наняв на роботу.так у всьму ублюдки нас дурять рила набивають удавіться вже негайно всі оптом.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: