У Івано-Франківську відбудеться спеціальний показ народного суперблокбастеру «Dzidzio «Контрабас»

7 вересня о 19.20 у кінотеатрі «Космос» відбудеться спеціальний показ фільму «Dzidzio «Контрабас» за участю творчої групи.
Фільм представлять: Генеральний продюсер та актор Дзідзьо (Михайло Хома), генеральний продюсер Сергій Лавренюк, продюсер Павло Сушко, а також актори Лямур (Орест Галицький) та Сергій Либа.

Про фільм:
«DZIDZIO Контрабас»

«На мою думку «DZIDZIO Контрабас» дуже глядацьке кіно і воно має всі шанси стати успішним в прокаті», – повідомив генеральний продюсер Сергій Лавренюк.

«На знімальному майданчику була весела, дружня атмосфера. І фільм «DZIDZIO Контрабас» вийшов саме таким – легким та самоіронічним. Ми не боїмося сміятися над собою, чим і відрізняється наша картина від усіх інших претендентів. Впевнена, ми можемо поборотися за звання кращого», – прокоментувала акторка Олена Лавренюк.

Лінк на трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=5pEMeo3833o&feature=youtu.be
Офіційна сторінка фільму: https://www.facebook.com/dzidziokontrabas/
Офіційна сторінка DZIDZIO: https://www.facebook.com/dzidzio/

Синопсис:
Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi - для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все.

Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: