Зниження вартості газу в Україні: Гройсман назвав час та умови

В Україні вартість природного газу значно знизиться після того, коли країна збільшить видобуток цього палива до рівня самозабезпечення держави. Цього вдасться досягти до 2020 року.

Ціни на газ в Україні знизяться до 2020 року

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду.

"Тоді, коли ми станемо країною, яка зможе сама забезпечити свої потреби. У 2020 році ми зможемо перейти до зовсім іншого формування ціни на український газ. Він стане значно дешевшим, ніж зараз. Він стане дешевшим не на місяць і не на два, а раз і назавжди", – переконує глава уряду.

Гройсман додав, що Україна зможе до 2020 року вийти на такий рівень видобутку газу, який дозволить покрити потреби комунальної теплоенергетики та населення.

"Це дозволить врегулювати цінову політику і зробити ціни дешевшими. Це вже буде системно, на десятиліття вперед. Ми будемо повністю незалежні у питанні забезпечення газом комунальної теплоенергетики та населення", – запевнив прем’єр.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 вересня 2017, 15:51
Демагог і популіст!
Відповісти

, 06 вересня 2017, 16:38
Гробман обкрадай рішен не нас через субсидії комунальні непідйомні ротердам+ які муки ще будуть.у+ тільки поп ахметка нф бпп ітд у паскуд все шоколад.вовка ітд в клітку.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: