Хто вкрав з Яремче стару австрійську бруківку?

Вчора, 5 вересня на постійній комісії облради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житволо-комунального господарства прослухали звернення депутатя Яремчанської міськражи Стельмащука Андрія.

Результат пошуку зображень за запитом "стара бруківка в яремче"

 

Він просив проінформувати жителів Яремче стосовно вивезення з міста австрійської бруківки кіня 19 ст., пише ГК

Як стало відомо, 4 000 кв.м дорогої базальтової бруківки було у грубій формі зірвано трактором і вивезено за межі міста, на її місці виклали асфальт. За приблизними підрахунками депутата, собівартість бруківки 3-4 мільйона гривень. Депутату за інсайдерською інформацією повідомили, що бруківка зараз знаходиться у Надвірній, а містянам цікаво, де бруківка і чи буде вона у Яремче, адже становить історичну цінність.
депутат вже звертався до правоохоронних органів, міська рада Яремче зверталася до Буджака, але він відповіді не надав”
“Всі правоохоронні органи відправляють до служби автомобілтних доріг, Буджак тримає горде мовчання, жодного письмового підтвердження, навіть стосовно того,чи мали вони право знімати бруківку ми не отримали, відповіді нема вже 4 місяці”,- зазначив депутат Андрій Стельмащук.
Він запропонував запросити Буджака на сесію облради, та зазначив,що готовий вести справу до суду.

Комісія вирішила звернутися з цим питанням до служби автомобільних доріг і допомогти вирішити цю ситуацію.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 вересня 2017, 21:14
вона буде в злодіїв-бізнесменів коло хати антикваріат хвалитися треба престиж на шару
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: