Щоб ми не стали заручниками нечесних маніпуляцій, – депутат про будівництво житла для атовців на Довженка

В обласній раді погоджують надання дозволу на розробку проекту землеустрою ділянки під будівництво житла для учасників АТО на вулиці Довженка, на території обласного комісаріату. Однак обранці побоюються стати заручниками бізнесових маніпуляцій.

Результат пошуку зображень за запитом "військкомат довженка"

 

Про це йшла мова 6 вересня на засіданні комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку.

Комісія розглянула та винесла на сесію питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вулиці Довженка в селі Крихівці Івано-Франківської міської ради та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.

Нагадаємо, йдеться про виділення ділянки на території обласного військового комісаріату під будівництва житла для учасників АТО. Питання ініційоване ГО “Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО”.

Коментуючи питання, голова комісії Остап Дзеса зауважив, що треба застерегтися від того, щоб хтось не зробив на цій земельній ділянці собі бізнес, а учасникам АТО виділили всього 10 квартир.

Депутат сказав, що це перший випадок, коли передається земля обласного військкомату під забудову житла.

“Щоб ми не стали заручниками нечесних маніпуляцій. У мене є сумніви, я їх озвучую. Як ці сумніви зняти, хто мені може пояснити? Думаю, що давно вже всім відомо, хто будуватиме, якби не було відомо ніхто би за це питання не брався”, – заявив Остап Дзеса, інформує “Галка”.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: