Франківське підприємство «Tyco Electronics» розширюється та хоче взяти на роботу ще 500 працівників

Зараз підприємство "Tyco Electronics" розглядає питання про будівництво 2-ї черги заводу на території Хриплинської промзони. На сьогодні на "Tyco Electronics" працює 900 осіб, а завдяки новим потужностям зможуть працевлаштувати ще близько 500 людей.

Про це повідомив директор підприємства у телефонній розмові з міським головою Івано-Франківська, написав на своїй офіційній сторінці Руслан Марцінків.

"Завірив, що місто сприятиме розширенню виробництва та допомагатиме з дозвільними документами. Нам важливо розширювати підприємства, адже це не тільки нові робочі місця, але й податки до міського бюджету на ремонт та будівництво доріг, дворів, навчальних закладів, спортивних споруд", – написав Руслан Марцінків.

Довідка: На ринку Івано-Франківська підприємство функціонує з 2008 року. І було чи не першим масштабним інвестиційним проектом, започаткованим тут. 

"Tyco Electronics" спеціалізується на виготовленні джгутової провідникової продукції для іноземних автомобілів, серед яких і преміум класу. Неодноразово підприємство ставало найкращим у своїй галузі за оцінкою якості продукції на місцевих та світових конкурсах.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 вересня 2017, 23:08
Та хто туди піде працювати за ті копійки...
Відповісти

, 06 вересня 2017, 23:26
аборигени
Відповісти

, 07 вересня 2017, 10:10
Минайте той гадюшник десятою дорогою
Відповісти

, 07 вересня 2017, 19:56
Рабська праця за мінімальну зарплату? Дякую, я краще в Польщі за півроку зароблю більше ніж на тайко за 5 років
Відповісти

, 10 вересня 2017, 14:51
Свині!Пан Порошенко дбае про Вас,дае працю а Ви ще рило свое відвертаете.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: