Тристороння група обговорила особливий статус Донбасу, - ОБСЄ

Спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік заявив, що політична підгрупа обговорювала забезпечення особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей
Результат пошуку зображень за запитом "розбомблений донбас"
 

Про це він заявив за підсумками сьогоднішнього засідання групи у Мінську, повідомляє БЕЛТА.

За словами дипломата, дискусія політичної підгрупи була спрямована на обговорення питань забезпечення особливого статусу окремих районів Луганської та Донецької областей відповідно до Мінських домовленостей.

Робоча група з економічних питань обговорила можливе покращення механізму платежів за постачання води в окремі райони Луганської області. Також йшлося про необхідність захисту низки об'єктів життєво важливої інфраструктури в зоні конфлікту.

В гуманітарній сфері, додав спецпредставник ОБСЄ, продовжилося обговорення теми обміну утримуваних осіб.

"Із настанням холодів ще більш актуальним є питання ремонту підходу до мосту в Станиці Луганській. Сторони повинні без передумов нарешті прийти до спільного рішення в інтересах цивільного населення", - підкреслив Сайдік.

Зазначимо, що прес-секретар представника України у групі Дарка Оліфер, коментуючи підсумки засідання не згадала про обговорення особливого статусу окремих районів Луганської та Донецької областей.

  • На попередньому засіданні Тристороння контактна група підтвердила свою прихильність безстроковому припиненню вогню з 25 серпня.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: