В Івано-Франківську розпочалося навчання з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді

В обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочався тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді». У відкритті семінару взяв участь заступник голови облдержадміністрації, голова координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА Ігор Пасічняк.

Зазначимо, що навчання проводиться на виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки». Слухачі семінару – працівники райдержадміністрацій і міськвиконкомів, які ведуть це питання, зокрема секретарі координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. 

До викладання на семінарі залучені працівники департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, керівники громадських організацій.

На другий день семінару для його учасників заплановано  проведення виїзних практичних занять на базі обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Музею визвольної боротьби імені Степана Бандери.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: