Триває комплексна перевірка заходів державної політики у сфері цивільного захисту (фото)

5 вересня комісія ДСНС України перевірила стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки  м. Івано-Франківська та Івано-Франківської міськради.

Перевіркою було охоплено діяльність структурних підрозділів Івано-Франківського міськвиконкому, міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, спеціалізованих служб, формувань цивільного захисту, підприємств, установ і організацій з виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб. Також з метою покращення організаційної роботи, фахівці ДСНС надали відповідну методичну допомогу.

В ході проведення перевірки відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій. Йшлося про наслідки сильних дощів, що мали місце на території Івано-Франківська 3 вересня. Внаслідок негоди було підтоплено ряд вулиць міста, житлові будинки та підвальні приміщення. Про стан оперативної обстановки на територій Івано-Франківської МР доповів начальник МВ У ДСНС в області Василь Мацалак. За результатами доповідей, органам управління, силам місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту було надано оцінку діяльності ліквідації наслідків негоди та поставлено ряд завдань.

За результатами проведеної роботи впродовж дня, для подальшого реагування, комісія підготує узагальнену інформацію.

  DSC_5986.jpg  

  DSC01349.JPG 


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: