Скандальний інтернат на Прикарпатті нарешті розширює профіль

Вчора, 6 вересня, на засідання соціально-економічної комісії облради було винесено питання про розширення профілю Залучанського інтернату.

Результат пошуку зображень за запитом "залучанський інтернат"

 

Офіційно йшлося про “затвердження Положення про Залучанський дитячий будинок-інтернат в новій редакції”, пише WestNews. Заступник директора департаменту соціальної політики Степан Микицей пояснив, що матеріальна база і площа дозволяють у Залучанський інтернет приймати більшу кількість дітей, тож просять розширити профіль закладу. Замість колишнього ІІІ-ІV тепер пропонують ІІ-IV. Депутати після невеликого обговорення схвалили передати проект рішення на затвердження депутатів на сесії облради.

Прокоментувати таке рішення ми попросили керівника відомої “Української благодійницької мережі” Василя Футерка, який тривалий час із волонтерами займався цим сиротинцем, виявляв там численні порушення і знає систему “зсередини”.

-Фактично зараз є добра частина дітей, які мали б бути на 2 профілі, і ще частина – які б взагалі не мали бути у дитбудинку такого типу, – каже пан Василь. – Думаю, що якихось реальних позитивних змін не буде, це просто підведення документів під реальний стан справ. То нічого з інтернатів не буде, марно сподіватися.

Наголосимо, що УБМ на чолі з Василем Футерком наразі активно взялася за переведення неповносправних вихованців інтернатів у будинки підтриманого проживання. Перший такий будинок благодійна організація придбала зовсім недавно в Обертині на Тлумаччині.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: