На Прикарпатті ЦВК оголосила вибори в ОТГ, які ще не “існують”

Вчора, 6 вересня, в облраді відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку.

Результат пошуку зображень за запитом "вибори"

 

Питанням порядку денного було внесення змін до перспективного плану територій об’днаних територіальнх громад, інформує журналістка WestNews. Директор департаменту ЖКГ Назарій Іванів пояснив, що комісії запропоновано голосувати за зміни у плани Дзвиняцької та Переріслянської ОТГ. Адже в цих двох громадах ЦВК вже поставила дату виборів – 29 жовтня.

Нагадаємо, що Дзвиняцька ОТГ має утворитися у складі Дзвиняцької, Космацької, Міжгірської, Росільнянської сільських рад. Переріслянська ОТГ – у складі Переріслянської, Волосівської, Гаврилівської, Фитьківської сільські рад із перенесенням адмінцентру з  с. Тисменичани у с. Перерісль.

Водночас член комісії Олександр Левицький обурився тим, що комісія повинна, фактично, заднім числом голосувати за утворення громади, у якій незабаром відбудуться вибори. На його переконання, хтось “зверху” “натиснув” на тому, аби адміністративний центр Тисменичанської ОТГ перенесли в Перерісль, бо сама громада, люди хотіли таки мати центр у Тисменичанах.

Комісія погодила проект рішення розглянути на сесії обласної ради, яка відбудеться 15 вересня, але із застереженням, щоб такі випадки більше не повторювалися.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 вересня 2017, 20:08
Щось Іванів натупив.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: