Колегія облдержадміністрації розглянула питання про підсумки підготовки закладів освіти області до роботи в новому навчальному році

Сьогодні під час засідання колегії облдержадміністрації директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович доповів про підсумки підготовки закладів освіти області до роботи в новому 2017-2018 навчальному році.

Він зазначив, що в області проведено відповідну роботу щодо організованого початку нового 2017-2018 навчального року. У районах, містах, ОТГ області здійснено об’їзди-огляди стану готовності навчальних закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

Віктор Кімакович акцентував увагу на тому, що для забезпечення дітей дошкільною освітою в області проводяться заходи щодо збільшення мережі дошкільних навчальних закладів. Лише у І півріччі 2017 року їх кількість зросла на 17 об’єктів. Зокрема, відкрито 5 дошкільних навчальних закладів у новозбудованих приміщеннях, 4 дошкільні навчальні заклади у пристосованих приміщеннях. Розпочав роботу приватний дошкільний навчальний заклад, додатково створено 9 груп при діючих дошкільних закладах,  реорганізовано 7 загальноосвітніх навчальних закладів у навчально-виховні комплекси.

Загалом створено 1241 місце для дітей дошкільного віку з метою забезпечення їх права на здобуття дошкільної освіти. До кінця 2017 року планується додатково створити близько 500 місць.

З метою формування оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів реорганізовано 19 загальноосвітніх шкіл у навчально-виховні комплекси та призупинено діяльність двох навчальних закладів у зв’язку з відсутністю учнів.

Варто також зазначити, що станом на початок навчального року організовано інклюзивне навчання для 69 дітей у 48 школах, що на 55 дітей більше у порівнянні з попереднім навчальним роком. Крім того, інклюзивне навчання організовано для 2 дітей у дошкільних навчальних закладах.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: