Олег Гончарук: Станом на 15 вересня має бути 100% готовність об’єктів до опалювального сезону

Таке завдання керівникам профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та районів області поставив голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук під час засідання колегії ОДА.

Про детальну інформацію щодо готовності об’єктів області до опалювального сезону розповів начальник управління житлово-комунального господарства департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ігор Гунін. Він зазначив, що серйозних проблем у підготовці наразі немає. Зокрема, рівень підготовки по різних напрямках становить від 85 до 92 відсотків готовності. Всі незначні питання будуть врегульовані у найкоротші терміни.

«Станом на 15 вересня має бути 100% готовність об’єктів до опалювального сезону», - наголосив Олег Гончарук.

Також очільник Прикарпаття додав, що починаючи з 18 вересня в регіонах працюватиме комісія Мінрегіону України, яка перевірятиме стан готовності житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури області до осінньо-зимового періоду 2017/18 років.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 вересня 2017, 21:19
А чи відомо Олегу Гончаруку про витівки підлеглих структур,котрі працюють на шкоду народу.Я дав особисто заявку в оперативну службу МІУКа-що отвір в підвальне приміщення знову без решітки,треба негайно заварити,бо вже є сліди бомжів,злодіїв.Не приступивши до роботи,свідомо зволікаючи,цим самим дається повод для кражі лічильника тепла,до речі,котрий встановлено 06.09.17 року,а хто буде платити 10 тисяч гривень,коли його не стане...це і є саботаж свідомого мислення не для людей...ДОПОМОЖІТЬ,бо заявка є і ще в 1580 гаряча лінія.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: