Прикарпатців просять не знімати переміщення військової техніки

Повітряне командування Західного регіону застерігають мешканців, щоб ті не знімали переміщення військової техніки.

Результат пошуку зображень за запитом "військова техніка зсу на ешелонах"

 

У Повітряному командуванні «Захід»,  до якого належить Івано-Франківська область, планується проведення низки командно-штабних навчань.  Під час них відбудеться  передислокація озброєння та військової техніки. Про це повідомляє прес-служба Повітряного командування “Захід”.

Командування з’єднання звертається до мешканців міст і селищ  з проханням бути уважними та утримуватись від спроб випадкового чи навмисного проникнення на території військових частин.

Також наголошують, що використання різного роду фіксуючої апаратури при передислокації озброєння та військової техніки підрозділів є порушенням. Його прирівнюють до спроби проникненням на територію військового об’єкта.

Особи, причетні до таких інцидентів будуть затримані та притягнуті до відповідальності, згідно до норм законодавства України.

“Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки та звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти керівний склад повітряного командування “Захід”, правоохоронні органи: Службу безпеки України, Національну поліцію про підозрілих осіб та їх дії. Телефон гарячої лінії: (0322) 2-35-66-99″, – повідомляють військові.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: