У Кремлі назвали "початкову умову" розміщення миротворців на Донбасі

У Путіна заявили, що необхдною умовою розміщення миротворців ООН на Донбасі є діалог української влади з російськими бойовиками
 
Результат пошуку зображень за запитом "terrorussia"
 

Про це повідомив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, коментуючи пропозиції президента України Петра Порошенка щодо мандату миротворчої місії ООН на Донбасі, передає УНІАН.

"Будь-які миротворці можуть розміщуватися в точки зіткнення конфліктуючих сторін за згодою цих конфліктуючих сторін. Як ви знаєте, РФ не є стороною цього конфлікту. Конфлікт на південному сході України підлягає обговоренню між Києвом і владою невизнаних республік "ЛНР" та "ДНР". Це основна модальність, яку було б нерозумно відкидати, від якої було б нелогічно абстрагуватися", - сказав Пєсков.

Він наголосив, що "це перша початкова умова розміщення будь-яких миротворців".

  • 5 вересня Володимир Путін підтримав ідею з розміщенням миротворців у зоні російсько-українського військового конфлікту на Донбасі. Однак, він наполягає що миротворчий контингент має бути розміщено лише на лінії розмежування. 
  • Україна виступила проти такого сценарію. Як заявила перший заступник очільника Верховної Ради Ірина Геращенко, миротворців має бути розміщено на усій окупованій території Донбасу, а не лише на лінії розмежування.
  • Підхід України підтримали Німеччина та Сполучені Штати.
  • Разом з тим МЗС України взяло до уваги заяву Путіна про можливість розміщення миротворців ООН на Донбасі, однак наголосило, що не допустить в Україну росіян під виглядом миротворців ООН.
  • 7 вересня до ООН було надіслано заяву України щодо розміщення миротворчої місії у зоні бойових дій на Донбасі.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: