ТОП- 3 школи іноземних мов у Івано-Франківську

Відомому німецькому письменнику Йоганну Вольфгангу фон Гете належать два дуже вдалих вислови: “Скільки людина знає мов, стільки разів вона й людина”, “Хто не знає чужих мов, той нічого не відає про свою власну”.  І це правда, адже знання мов у наш час – не просто ознака престижу, а нагальна потреба. Саме воно є ключем до успіху у сучасному світі.

 

Високооплачувані вакансії у міжнародних компаніях, захоплюючі подорожі, перспектива більш глибоко досліджувати історію і культуру різних країн та народів – і це далеко не весь перелік можливостей, що дає вивчення іноземних мов. Давно планували записатись у школу іноземних мов, проте не знаєте, в яку саме? Про ТОП- 3 школи іноземних мов Івано-Франківська далі у статті.

Агенція іноземних мов Наталії Дячук “Руна”

Викладачі агенції іноземних мов “Руна” допоможуть легко, цікаво та якісно вивчити чи вдосконалити іноземну мову дорослим, а дітям запропонують навчальний комплекс “Розумничка”, в якому не лише навчають іноземних мов, а й сприяють фізичному, психологічному і соціальному розвитку малюків, готують до школи та навчають діток з 2,5 років. Проте, це – далеко не весь перелік послуг, які може запропонувати агенція іноземних мов “Руна”.

Тут також організовують корпоративні мовні курси, готують до ЗНО, здійснюють усі види письмових та усних перекладів будь-якого напрямку, тематики та ступеня складності, допоможуть підібрати навчальну літературу OXFORD, MACMILLAN, LONGMAN, CAMBRADGE та ін. Агенція іноземних мов “Руна” розташована у самісінькому центрі міста – на вул. Незалежності 36б, неподалік готелю “Надія”.

Сайт: http://www.runa.org.ua/ua/


Мовна школа “Otto Hans”

Мовна школа “Otto Hans” – сучасна мовна школа з вузькою спеціалізацією. Тут Ви зможете займатися німецькою та англійською мовами. Це дозволяє запропонувати студентам максимум з того, що може дати мовна школа: додаткові клуби, спеціальні матеріали, заняття з носіями мови, бібліотеку тощо. Чому б не зробити вивчення мови не лише корисним, але й цікавим чи навіть захоплюючим?!

Вам підберуть групу за рівнем володіння мовою, цільовим спрямуванням та віковою категорією. А діткам 3-6 років запропонують мотивуючу мовну програму “Deutsch mit Hans Hase”, яка базується на новітніх дослідженнях раннього вивчення мов за методикою розробленою Goethe Institut.

Мовна школа “Otto Hans” надає великий спектр послуг: вивчення загальної англійської/німецької мови індивідуально чи в групах до 8 осіб, вивчення ділової іноземної мови, підготовка до міжнародних екзаменів чи ЗНО, індивідуальні та групові заняття для дорослих та дітей, Skype-заняття. Заклад знаходиться за адресою вулиця Гнатюка 22.

Сторінка: https://www.facebook.com/ottohans.sprachstudio/


Курси іноземних мов “Лідер”

Школа іноземних мов “Лідер” запрошує усіх франківчан на курси вивчення англійської та польської мов, а майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл та гімназій на підготовку до ЗНО (англійська мова, українська мова та література). А також з 1 вересня чекає усіх маленьких непосид у студії дошкільного розвитку, де буде діяти садок неповного дня, проходитиме підготовка до школи, раннє вивчення англійської/польської мови та інші різноманітні розвиваючі курси для діток дошкільного віку.

Усі заняття проводяться досвідченими викладачами з використанням сучасних навчальних матеріалів, навчальні класи оснащені аудіо та відео технікою. Окрім професійних викладачів, комфортних умов навчання та якісних знань, “Лідер” пропонує ще й лояльну цінову політику та систему знижок, завдяки чому тут навчаються цілими сім'ями. Школа іноземних мов “Лідер” ідеально підійде для мешканців мікрорайону “Пасічна”, адже знаходиться за адресою вулиця Галицька 142 б (зупинка "Радіозавод", 2 поверх магазину "Добробут" ). 

Сторінка:

https://www.facebook.com/%D0%9B%D0%86%D0%94%D0%95%D0%A0-1967627830129657/

https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%B4%D0%BE%D1%88%D0%BA%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%BA%D1%83-%D0%9B%D0%86%D0%94%D0%95%D0%A0-KIDS-1811487465808764/


Не зволікайте із вивченням іноземних мов, адже чим швидше розпочнете вдосконалювати власні знання – тим швидше отримаєте якісніше та продуктивніше життя. Обирайте школу чи курси, які Вам найбільше припадуть до душі, вже сьогодні записуйтесь у групу чи на індивідуальні заняття та подякуйте собі за те, що зробили крок у Ваше краще майбутнє! Good Luck!!!
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: