У Косові пенсійники роз’яснювали переваги легальної зайнятості

На Косівському ринку підприємців, які займаються виготовленням та продажем виробів народних художніх промислів, закликали до забезпечення легальної зайнятості найманих працівників, адже тільки офіційно працевлаштований працівник, за якого роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок у розмірі не менше мінімального, набуває страховий стаж, необхідний для призначення соціальних та пенсійних виплат.

Проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань легалізації зайнятості населення спеціалісти фінансово-економічного відділу Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Мирослава Третяк і Наталія Джуряк. Серед працівників та відвідувачів ринку вони розповсюдили інформаційні буклети з питань легалізації зайнятості, а також надали усім бажаючим консультації щодо сучасного стану пенсійної системи та її реформування.

Варто додати, що з початку року працівниками фонду в області проведено 13 різноманітних флешмобів та розповсюджено понад 1600 буклетів і листівок, опубліковано в засобах масової інформації більше 450 матеріалів на дану тематику. Завдяки вжитим заходам легалізовано 218 працівників, з яких із 208-ма роботодавці уклали трудові договори. Додатково надійшло 290,4 тис. грн єдиного внеску. Крім того, 40 фізичних осіб зареєструвалися суб’єктами підприємницької діяльності. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: