Працівникам бюджетних установ Прикарпаття затримують виплату зарплати

Проблема з виплатою заробітної плати залишається актуальною досі. Станом на 5 вересня заборгованість становить 84,8 млн гривень.

Результат пошуку зображень за запитом "затримка заробітної плати"

 

Про це вчора на колегії обласної державної адміністрації зазначив Ірина Мацькевич, директор департаменту фінансів облдержадміністрації, пише МІСТО.

Найскладніша ситуація в галузі охорони здоров’я. В галузі освіти заборгованість становить 20 млн гривень, — зазначила Ірина Мацькевич.

В цілому для виплати заробітної плати цього року передбачено 6,4 млрд гривень і ця сума є більшою, ніж минулого року. Однак ризики із протермінованою виплатою зарплати все одно існують. Зокрема, критичною є ситуація у Верховинському, Косівському, Рогатинському та іншому районах.

Загалом, до кінця року не вистачає 376 млн гривень для виплати зарплати працівникам бюджетних установ.

У свою чергу, голова облдержадміністрації Олег Гончарук відзначив, що це проблемне питання потрібно першочергово вирішити:

Очевидним є те, що органи влади внаслідок адміністративної реформи отримують більше повноважень.  Окрім цього, наші місцеві бюджети мають дуже обмежений ліміт фінансування. І зараз ми повинні працювати над оптимізацією видатків, а виплату заробітної плати ми повинні ставити на перше місце

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: