24 вересня в Івано-Франківську відбудеться день Верховинщини

6 вересня голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк провів в Івано-Франківську робочу зустріч з міським головою Русланом Марцінківим.

У ході зустрічі обговорено питання та план проведення 24 вересня в обласному центрі Дня Верховинщини в Івано-Франківську.

Це буде своєрідна презентація культурно-мистецької автентики та широкої програми економічно-інвестиційних, туристично-відпочинкових можливостей Верховинського району для жителів Івано-Франківська, всього Прикарпаття та гостей нашого чарівного краю.

Голова Верховинської районної ради  Іван Шкіндюк та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підпишуть Угоду про співпрацю між Верховинщиною та містом Івано-Франківськом у галузі соціально-економічного, зокрема інвестиційного, та культурно-духовного розвитку регіонів.

Після зі святкової сцени, яка буде встановлена на площі Ринок, біля Ратуші, творчі мистецькі колективи району демонструватимуть своє неперевершене автентичне мистецтво Гуцульщини – пісню, гуцульську співанку, запальний народний танець, гуцульське весілля, театральне мистецтво, показ автентичної гуцульської убирі та ще чимало видовищних культурно-мистецьких заходів.

Довкола сцени у виставочних палатках-павільйонах діятиме святкова виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, бісероплетіння та інших видів народного гуцульського мистецтва.

Туристичні садиби пропонуватимуть тури вихідного дня і запрошуватимуть усіх бажаючих на відпочинок до столиці Гуцульщини –  Верховини та розписаних Господньою рукою неймовірно красивих та екзотичних гуцульських сіл, де в кожному з них на вас чекають привітні та гостинні ґазди-гуцули у сучасних туристично-відпочинкових садибах і нададуть весь спектр туристичних послуг.

24 вересня 2017 року в Івано-Франківську на Площі Ринок на франківців та гостей міста чекає феєрія мистецької автентики Верховинщини і неймовірної краси відпочинкові гуцульські дійства.

За матеріалами Верховинської районної радиЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: