В ІФНТУНГ офіційно оголосили результати виборів ректора: Крижанівський керуватиме університетом ще 5 років (фоторепортаж)

Вчора, 7 вересня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу офіційно представили переобраного ректора: Євстахій Крижанівський переміг із результатом 64.9 % голосів.

Голова оргкомітету виборів в ІФНТУНГ Дмитро Дзвінчук оголосив результати підрахунку голосів і зазначив, що "складніших виборів в Україні, як вибори ректора, нема."

За словами Дзвінчука, у голосуванні взяли участь 1354 виборці (96%). 64.9% від загальної кількості виборців підтримали Євстахія Крижанівського, який до цього керував університетом 24 роки. 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0216_f56e0.jpg

Переможця привітали символічним букетом з 25 троянд: за кожен рік на посаді і одна – на майбутній рік. Після цього слово взяв Крижанівський:

"Нашій команді довелося створювати навчальний заклад, навчальну підготовку, бо нафтогазової інженерії в Україні не було... – зазначив Крижанівський. – Стратегічний напрям університету – енергетична безпека держави. Ми створили програму видобутку власної нафти і газу. Зараз плануємо отримати статус дослідницького університету... Я вагався – йти чи не йти на вибори. Багато чого ми досягнули, але ще не до кінця все зроблено. Ми маємо здобути статус дослідницького. Поки є сили. А потім дамо можливість керувати молодим".

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0214_bf7d9.jpg

Крижанівський повідомив, що  в університеті планують ввести експериментальне навчання, яке дозволить студентам поєднувати навчання і роботу в нафтогазових компаніях. "Студенти і так підробляють після навчання, а тепер це буде легалізовано", – пообіцяв Крижанівський.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0208_c53b0.jpg

 

Як писали ЗМІ, за посаду ректора змагалися три кандидати: незмінний протягом останніх 24 років ректор ІФНТУНГ, професор, академік НАНУ, заслужений діяч науки і техніки України Євстахій Крижанівський, професор, доктор фізико-математичних наук, почесний розвідник надр України, засновник і керівник науково-технічної компанії "ДЕПРОІЛ ЛТД" Олександр Петровський та доктор технічних наук, професор Дмитро Вольченко. 5 вересня кандидати представляли колективу і студентам університету свої програми

Кандидат на посаду Олександр Петровський у соцмережі facebook відреагував на результати виборів, зазначивши, що викладачі та студенти дали "зелене світло на руйнування нафтогазової освіти".

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0202_b94ed.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 вересня 2017, 19:37
Але Дранчук сраку лиже старому пердуну.
Відповісти

, 08 вересня 2017, 22:28
Не дранчук а ДЗВІНЧУК..
Відповісти

, 09 вересня 2017, 12:14
пердуни советскі
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: