Юному прикарпатцю потрібна допомога на лікування і трансплантацію за кордоном

12 річному коломиянину Андрію Рощіну, який хворіє на лімфому потрібна допомога, на операцію з трансплантації.

news-image: Юному прикарпатцю потрібна допомога на лікування і трансплантацію за кордоном

 

Андрій вже сім років бореться за своє життя. В 2010 році хлопцю був поставлений діагноз Синдром Неймеген, внаслідок якого імунітет був низький. Під час лікування синдрому Андрію занесли гепатит, який вдалось вилікувати.

А нещодавно перенесена вітрянка складної форми спровокувала біль в шиї. Скарги на болі в шиї після сну, а згодом і опухлість змусили нас здати аналізи. Лікарі з Коломиї відразу дали направлення на перевірку крові і після аналізів було поставлено діагноз лімфома з ураженням кісткового мозку. Хлопця лікують в обласній дитячій лікарні, проте необхідно їхати на лікування з подальшою трансплантацією за кордоном.

Про це повідомила подруга родини Світлана Мокринчук.  

"Хочу вам розповісти трошки про Андрійка. Новини не дуже хороші:аналізи погані, Київ відмовився брати його на лікування, рекомендували їхати закордон. Все лягло на мамині плечі, держава не допомагає взагалі, навіть медикаментами. Пошук ліків, клініки, яка б взяла на лікування Андрійка, збір великих коштів - все повинна зробити мама. Хочу вас просто благати, допоможіть хто чим зможе. Збір коштів на пересадку мусимо розпочати негайно, навіть не знаючи ще суми, бо процес збору довгий і сума буде велика. Андрійко пообіцяв шкільним друзям повернутися, допоможіть, будь ласка, йому",- написала Мокринчук.

За словами жінки зараз змушені збирати гроші самотужки, бо ті благодійники, які запропонували допомогу у зборі коштів, хотять великі відсотки, це в цій ситуації, коли важлива кожна гривня.

Реквізити мами Андрійка:

UAH (гривня) 5168742605985906
UAH (гривня) 5168742604782254
USD (долар) 5168742605985898
EUR (євро) 5168742605985880
Діденко Уляна Іванівна Didenko UlianaЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: