Франківчанка обурилася, бо водій маршрутки вигнав її сина-школяра

Мешканка Івано-Франківська обурилися, що водій маршрутки №25 вигнав її сина з громадського транспорту. Пригода мала місце вчора

Результат пошуку зображень за запитом "маршрутка №25 івано-франківськ"

 

Про це написала у Фейсбуці  Le Di Vladimirovna.

“Тільки що, водій 25 маршрутки, вигнав мого сина з маршрутки ,тому що той не мав учнівського квитка з собою . Ще й так швидко закрив двері, що прищемив дитині ногу! Дитина вчиться в 6 класі в 2 зміну, тому їде в школу в 11 годині! Скільки буде тривати свавілля водіїв 25 маршруту? Це вже реально дістало!” – йдеться у повідомленні.

Жінка зауважила, що перевізником є ТзОВ “Корида-транс” і попросила міського голову Руслана Марцінківа забезпечити маршрут, яким буде комфортніше добиратися з вулиці Галицької до вулиці Коновальця.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 вересня 2017, 20:58
Панянко, то не потрібно мерові морочити голови щоб Він саме для Вас забезпечив комфортний маршрут для проїзду по вулиці Галицькій, а це необхідно піднятися всій громаді Івано-Франківська до депутатів з вимогою щоби виконавчий комітет міської ради розігнав без винятку УСІХ перевізників, а натомість щоб посилено займався питанням розвитку комунального транспорту при цьому будуючи нові та нові тролейбусні магістральні сполучення до навколишніх сіл Івано-Франківська.
Відповісти

, 09 вересня 2017, 21:11
Комунальне Підприємство "Електроавтотранс" на лінії пасажироперевезень зарекомендувало себе на ринку послуг транспортного сполучення в Івано- Франківську на відмінно.
Відповісти

, 09 вересня 2017, 21:19
КП "Електроавтотранс" приймає всіх без винятку людей і великих і малих й людей похилого віку без обмежень та ще за помірну оплату на відміну від приватних перевізників.
Відповісти

, 09 вересня 2017, 21:20
Нє!А з кого буду ''получати''.
Відповісти

, 09 вересня 2017, 21:39
А де учнівський квиток? Без студенського квитка пільгові білети купити неможливо.
Відповісти

, 09 вересня 2017, 22:12
На відміну від приватних перевізників, КП "Електроавтотранс" на перевезення пільгових категорій отримує з бюджету компенсацію близько 17-18 млн.грн.в рік.А приватні перевізники перевозять задармо без відшкодування з бюджету.Скажіть, хто з підприємців, що здійснюють іншу підприємницьку діяльність в місті, надає послуги чи товари безкоштовно. Тому потрібно це врахувати, а всі хочуть "халяви".
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: