15 виконаних обіцянок з 40: рейтинг відповідальності голови франківської ОДА

Всього за час свого роботи губернатором Івано-Франківської області Олег Гончарук роздав 40 обіцянок, причому 15 з них він виконав, а ще 11 – провалив.

Пов’язане зображення

 

Таким чином, на сьогоднішній день рейтинг відповідальності глави ОДА становить 37%, що ставить його останнім в десятці найвідповідальніших керівників областей, повідомляє WestNews  з посиланням на Слово і Діло.

За традицією почнемо з найважливіших обіцянок, які Гончарук не виконав. В середині червня цього року губернатор божився перед медиками і вчителями, що навіть з урахуванням нестачі фінансування вони отримуватимуть зарплату з затримкою не більше ніж на місяць. Однак на початку вересня медпрацівникам дали зарплату тільки за червень, тому цю обіцянку він провалив. Трохи кращою ситуація була з виплатами зарплат вчителям – у них проблеми виникли тільки в одній територіальній громаді.

44178-1_ru_normal (2)

У серпні від аналітиків Слово і Діло отримало статус «не виконана» обіцянка політика по боргах перед бюджетниками, яку він дав 11 квітня 2017 року. Тоді Гончарук запевнив, що не допустить заборгованості із зарплати, хоча і зазначив, що субвенції з держбюджету на виплату зарплат працівникам держпідприємств в 2017 році не передбачені.

Найсвіжішою з виконаних обіцянок Гончарука зараз лишається обіцянка сприяти звільненню Романа Ілитчука – бійця АТО з Івано-Франківщини, який в ніч з 6 на 7 січня 2016 року у Дзержинську (через місяць був перейменований на Торецьк) декількома пострілами завадив п’яним працівникам МВС бити двох бійців «Айдара», за що загримів у СІЗО за підозрою в нібито «замаху на вбивство» з перспективою потрапити за ґрати на термін до 15 років. З огляду на те, що Ілітчука після протестів армійців і місцевих жителів випустили на поруки, а обласна адміністрація зверталася до Генпрокуратури, МВС та військової прокуратури з проханням взяти справу бійця під контроль, присвоїли їй статус «виконано».

Також на контроль аналітиків Слово і Діло в червні потрапила обіцянка Гончарука не допустити в області силового вирішення конфліктів, включно з конфліктами на релігійному ґрунті, а в травні зрушило питання з реконструкцією історичного палацу Потоцьких, яку губернатор анонсував влітку 2016-го. За словами голови ОДА, мільярдер Олег Бахматюк, в чиїй власності палац перебуває зараз, готовий передати палац у власність міста за «символічну плату» і з весни «вирішуються юридичні питання».

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: