Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні ми розповідаємо про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Сучасна українська книга».

Володимир Єрмоленко «Ловець океану. Історія Одіссея»
 

 
З анотації: «Одіссей, воїн і мандрівник, повертається на Ітаку після двадцяти років блукань. Але вдома не знаходить ані своєї дружини Пенелопи, ані свого сина Телемаха. Він розуміє, що став на хибний шлях і тепер мусить виправити свої помилки. Одіссей здійснить свою подорож у зворотному напрямку, від Ітаки до Трої. Він знову зустрінеться з Сиренами, знову відвідає землю Навсикаї, знову буде на островах Каліпсо та Цирцеї, знову спуститься в царство Аїда. Крок за кроком він дедалі краще розумітиме головні сили, які скеровують його життя: кохання, смерть, провину, красу і втрату».

Ґретхен Рубін «Проект Щастя»
 

 
З анотації: «Одного дощового дня в міському автобусі Ґретхен Рубін запитувала себе: «Чого я хочу від життя?» І зрозуміла, що передовсім хоче бути щасливою. Так незвично було роздумувати над щастям, але вона вирішила присвятити цілий рік Проекту Щастя, який змінить її життя. І дійшла простої істини: працюючи над собою щодня, згідно плану, ви маленькими кроками наблизитеся до своїх мрій, здобудете на цьому шляху впевненість у собі, підтримку і визнання близьких вам людей».

Андерс Рослунд,  Стефан Тунберґ «Брати. Зв’язок з присмаком крові»
 

 
З анотації: «Ця історія шокувала Європу. Троє братів усвідомили: довіряти не можна нікому – лише один одному. Вони молоді, сильні, розумні й безжальні. Вони дістали найсучаснішу зброю, і тепер можуть пограбувати будь-який банк Швеції. Країною прокотилася хвиля паніки – злочинці не залишають слідів. Невже серед поліціянтів годі й шукати гідного супротивника, хто б зупинив зухвалу банду?»
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: