Дякую за наш спокій: Мер Франківська ділиться враженнями від поїздки на Схід

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків саме зараз знаходиться у зоні бойових дій.

Результат пошуку зображень за запитом "марцінків у зоні ато"

 

Про волонтерську поїздку на Схід він повідомив вчора,а трохи пізніше – поділився першими враженнями:

“Перебуваю зараз в Попасній, 3,5 км від сепарів! Командир відділу родом з Дніпра, показує капличку, яку будує і ікону, а потім підводить до плакату вітання дітей вчительки з Лисичанська, яка принципово говорить українською! І хлопчик 23 роки, який керує 30 чоловіками, старший лейтенант! Дякую Вам хлопці за наш спокій!”, – розповів у Фейсбук Руслан Марцінків. 

Івано-Франківськ підписав угоду про співпрацю з Волноваським районом і, окрім звичної гуманітарної допомоги, влада намагається всіляко підтримати регіон в прагненні стати повноцінною частиною України.

 

Нагадаємо, що Мер Івано-Франківська відправився до зони АТОЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 вересня 2017, 19:16
Ні не в зоні бойових дій. А за межами заробляє собі бали на наступні вибори! Він хай містом займеться а туди є кому їхати . Позбирати ублюдків з управлінь і на схід, нєхір тут бабло молотити і людям баки забивати своїм дебілізмом. Во главє з Хамом Левицьким. Може там сепари навчут порядку і культури того конченого придурка.
Відповісти

, 10 вересня 2017, 20:45
Ми повинні покаятися перед жителями Дамбасу за те що напали на них, заборонили говорити їхньою російською мовою і сповідувати рідну православну віру, тому що там 99% православних. Нікому би не сподобалося якщо йому забороняють говорити мовою діда прадіда і ходити до храму, котрий ще його прадіди збудували. Тому вони і почали захищатися. Якщо би хтось прийшов до мене і заборонив мені говорити рідною українською мовою та ходити до катедри, то я би вчинив так само як дамбаси витяг як той підпільник Кіндрат з надійного місця автомат. А в цей час Порошенко Вальцман побудував нову кондитерку в московській області і подарував своєму сину нову футболку з портретом свого товариша Путіна. Це все жиди нас зцькували. Мені житель Дамбасу брат, а жид Вальцман мені не брат, хоча його призначили президентом через фальсифікацію. А тепер він став диктатором і полює на чергового вязня сумління і політвязня свого бувшого друга і побратима, котрого на Майдані привселюдно називав братом - на Саакашвілі. Бо став тираном і гнобителем свободи слова в Україні. Геть тирана і кривавого ката Порошенку!
Відповісти

, 10 вересня 2017, 21:26
А місцева тупорила шушера хіба не подібну авантюру влаштували у 3 школі, де навчаються діти більше 20 національностей і де за їх бажанням вивчається додатково польська та російська мова. І в школі, яка стабільно і успішно працює такі дебіли як Хам Левицький разом з пройдохою Смалем та сиксотками Микулою курвою від освіти і коханкою Смаля геодезисткою Проданкою добивають освіту до ручки. Але ми батьки не здамося і як не тут то в Києві вирішимо наше питання. Завтра ідемо до Марцинківа , хвалить безпрелу.
Відповісти

, 11 вересня 2017, 13:57
Придурок, скільки можна писати цю ахінею в кожному коментарі, ти реально думаєш, що хтось всю твою дурню читає? Якщо й читає, то лиш аби поржати з тебе дебіла, що барабанить по клаві одне й те саме на замовлення своїх москальських кураторів.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: