Прикарпатські рятувальники біля водойм пильнують рибалок та відпочивальників

Прикарпатські рятувальники біля водойм пильнують рибалок та відпочивальників

http://frankivchany.if.ua/media/k2/items/cache/56a5c1de6cde0f9cecf370b494d31d8f_XL.jpg

 

9 вересня 2017 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах 12 відпочиваючими громадянами, під час експлуатації прокатних плавзасобів (переміщення відпочиваючих громадян в човні та на катамаранах під час їх руху). З відпочиваючими громадянами проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил.

     Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з 2 рибалками, інформують в УПЦЗ.

 

Нагадаємо, що Для міського озера закупили нові катамарани. У зв'язку із цим їхній прокат сьогодні та завтра - безкоштовний (фоторепортаж)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 вересня 2017, 21:41
Краще напишіть хто вкрав міськє озеро. На кого переписали і переоформили комунальну землю. І чому роками ховають від загалу генплан міста, щоб не бачили аферистів, котрі зібралися його зпустити і побудувати там чергове елітне містечко. Доречі, Руслана Коцабу закрили не після того як він про Донбас заявив, а саме після того як він намагався прорватися на секретне засідяння по генплану. От і подумайте собі чого б це
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: