Дитинці з Прикарпаття терміново потрібна допомога

 Близнюки Давід та Даниїл Крошки народилися на 6,5 місяці вагітності. Через тривале кисневе голодування один хлопчик сильно хворий.

Прогнози лікарів були невтішними: діткам майже не давали шансів на життя. Втім, після майже двох місяців реанімації хлопці почали міцніти та розвиватися, розказала мама дітлахів Інна Крошка.

Давіду пристосуватися до життя виявилося складніше. Йому діагностували ДЦП спастичний тетраперез із затримкою статекінетичного розвитку. Хлопчик проходив курс лікування в Трускавці.

“Я почала шукати необхідне лікування для Давіда — це Мiжнародна клiнiка вiдновного лiкування iм. Козявкiна, що в Трускавцi. Перший раз туди потрапили, коли Давiду було 3,5 рочки, i побачили, що дане лiкування йому дiйсно допомагає: вiн почав мiцнiшати, почали вiдновлюватися втраченi рефлекси“, – розповідає Інна Крошка.

Тамтешні лікарі обіцяють, що хлопчик сам ходитиме. Але для цього Давіду необхідно тричі на рік проходити в клініці лікування. Інна сама виховує дітлахів – тато від них пішов, заявивши, що такі діти йому непотрібні. Тож мама просить допомоги в усіх небайдужих:

“Ми записані на жовтень 2017 року. Курс лікування коштує 10 тисяч гривень. І ще три тисячі необхідні на проживання. На жаль, я таких грошей немаю, тому змушена звертатись по допомогу, аби Давід став на ніжки“.

Допомогти родині Крошок можна, переказавши кошти на карту Приватбанку: 5168 7551 0703 3363 (Крошка Iнна Володимирiвна).

Телефонувати: (096) 850-64-82.

 Хлопчик знає букви і цифри, розрізняє кольори, може сам перевертатися, сідати, ставати біля опори, ходити за ручку. Допоможіть матері побачити сина здоровим.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: