Операція “Зброя та вибухівка”: в пенсіонерки вилучили 90 незаконних патронів

Нагадаємо про те, що проводиться спецоперація «Зброя та вибухівка», під час якої правоохоронці проводять заходи спрямовані на протидію злочинів пов’язаних з використанням зброї. Звертаємо увагу, що громадяни, котрі добровільно здадуть незареєстровану зброю у поліцію, будуть звільнені від кримінальної відповідальності та зможуть при наданні відповідних документів зареєструвати її у встановленому порядку.


Так, працівниками Івано-Франківського відділу поліції під час проведення санкціонованого обшуку в мисливській крамниці, що належить місцевому мешканцю, було виявлено та вилучено предмети ззовні схожі на патрони в кількості 9 штук, які згідно висновку проведеної експертизи є бойовими припасами до нарізної вогнепальної зброї – пістолетів конструкції Макарова, та які зберігали незаконно.


Ще один обшук був проведений в домогосподарстві 61-річної мешканки Рожнятівського району в ході якого працівниками поліції, спільно з працівниками СБУ в області було виявлено та вилучено предмети ззовні схожі на патрони в кількості 90 штук, які відповідно до висновку проведеної експертизи є військовими боєприпасами до автоматичної та самозарядної зброї.

 

 

Сектор комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 вересня 2017, 13:50
Підкинули. Навіщо пенсіонерці зброя?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: