Комісією ДСНС проведено комплексну перевірку діяльності служб цивільного захисту Рожнятівського та Долинського районів

На Прикарпатті триває комплексна перевірка діяльності служб цивільного захисту. Сьогодні комісія ДСНС України працювала в  Рожнятівському та Долинському районах.

Незмінними залишаються головні завдання членів комісії – перевірити стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організацію роботи з питань техногенної та пожежної безпеки регіональної підсистеми.

Умовну надзвичайну ситуацію ліквідовано на Долинщині. Так, 8 вересня 2017 року о 12:36 в місті Долина по вулиці Грушевського, 24, в Долинській спеціалізовані школі-інтернат I-III ступенів, в кабінеті хімії  виникла пожежа. Внаслідок чого постраждали два учні і двоє вчителів. На момент прибуття вогнеборців  пожежа розповсюдилась на 20 метрів квадратних. Коридор і приміщення сильно задимлені. Існувала загроза перекидання вогню на інші приміщення. Рятувальники оперативно ліквідували полум’я. Крім працівників оперативно-рятувальної служби, у відповідності до інструкцій взаємодії, на місці події працювали й інші служби.

А от в Рожнятові  в приміщенні школи в одному із навчальних класів розлилася ртуть. Дирекція школи провела евакуацію учнів та педагогів. Працівники Державної пожежно-рятувальної частини №8 смт. Рожнятів у костюмах хімічного захисту Л-1зібрали ртуть та передали її для подальшої утилізації. На місці події працювали служби взаємодії району.

За результатами перевірки буде складено спеціальну довідку.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: