Ректор Прикарпатського університету взяв участь в економічному форумі у Польщі (фото)

5 - 7 вересня в Криниці (Республіка Польща) відбувся XXVII Економічний форум. Організатор форуму – Інститут східноєвропейських досліджень, а головний партнер – Малопольське воєводство Республіки Польща.

Цьогоріч у форумі брало участь близько 4 тисяч осіб з понад 60 країн. Своїми поглядами на економічну, політичну та суспільну ситуацію в світі ділилися очільники урядів та парламентарії, представники найбільших фірм, експерти, представники культури та науки. На запрошення Малопольського воєводства участь у форумі взяв ректор університету ПНУ ім. В .Стефаника, професор Ігор Цепенда.

У рамках програми форуму відбулося 6 пленарних сесій, понад 180 дискусійних панелей, майстер-класів та дебатів, національних та регіональних презентацій. Упродовж трьох днів учасники заходу обговорювали важливі питання у сферах безпеки макроекономіки, міжнародної політики, бізнесу та управління, охорони здоров’я, нової економіки, інновацій тощо. Зокрема, варто зазначити, що під час панелі на тему наукової співпраці в Карпатському регіоні, учасники - Варшавський університет, Прешівський університет, Сучавський університет, Католицький університет у Будапешті та Прикарпатський національний університет - прийняли рішення про створення «Collegium Carpatikum» з символічним осідком в обсерваторії Прикарпатського і Варшавського університетів на г. Піп Іван.

 
Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: