Як Саакашвілі до України проривався (фото)

Епічне повернення до України екс-губернатора Одеської області та екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, за яким 10-го вересня спостерігав світ, уже знайшло відображення у коубах, мемах та фотожабах.

Героями жартів про те, як Саакашвілі в буквальному сенсі проривався через кордон, став не лише він, а й президент Петро Порошенко, його дружина Марина, а ще Арсеній Яценюк.

На Саакашвілі та Порошенка малюють нові фотожаби 
 Міхеіл фон Мюнхгаузен: соцмережі відреагували на яскраве повернення екс-губернатора
 
 
Марину Порошенко уявили начальником потяга "Інтерсіті", яким Саакашвілі намагався в'їхати до України 
 
 
 
 
 
 
 
 Яценюку пригадали скандальний проект "Стіна"

Як відомо, "блокбастер" із Саакашвілі завершився лише під вечір,  і політик таки дістався Львова.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 вересня 2017, 17:25
Бідний саакашвіль. І в Грузії всрався і в Україні всрався. А колись таким гарним політиком був... Нічого тобі,Міську, тут не вийде...
Відповісти

, 11 вересня 2017, 19:12
Ти,доїжджеючий,почіхай свою тупу макітру і може поймеш хто є хто.
Відповісти

, 11 вересня 2017, 20:07
За що диктатор Порошенко переслідує політичного дисидента Саакашвілі? За те що він критикує його злочинну тиранію, за національною ознакою, бо він українець грузинського походження. За православну віру, бо Михайло належить до православного грузинського патріархату. За російську та грузинську мову, котрими той спілкується. За те що пішов проти корумпованої злочинної системи і повстав проти імперії Рошен. От так збіглися всі обставини проти вязня сумління Михайла Саакашвілі
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: