В Івано-Франківську по неділях перекриватимуть вулиці (перелік)

У Франківську по неділях і на свята перекриватимуть вул.Мельничука, Шевченка та Фортечний провулок за допомогою боллардів (протитаранних висувних стовпів, дорожніх бар’єрів, які вмонтовуються в дорожнє полотно, і по сигналу з пульта, перекривають проїжджу частину за рахунок висувного циліндру).

Про це повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак у спільноті УТіЗ. Він написав:

“На виконання рішення виконавчого комітету від 09.06.2016р. № 402, з метою обмеження в’їзду транспортних засобів в центральну частину міста щонеділі з 6 год ранку до 24 год вечора, а також у святкові дні на підставі відповідних розпоряджень міського голови зі сторони вул.Мельничука, проводимо роботи з встановлення двох боллардів. Також будуть встановлені болларди на вул.Шевченка та у Фортечному провулку. Робимо місто комфортнішим та безпечнішим”, – повідомив Ганчак.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 вересня 2017, 23:40
От уроди!!! Перекрити б уже Марцинківу вхід до міської ради. Та ви краще розв'язку сполучення доріг зробіть, зранку проїхати нереально, Мазепи, Чорновола, Коновальця суцільна пробка, а Гординського...то бруківка, то перекриття доріг і пішоходні зони. Озеро "розісрав" і дороги перекриває
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: