На Коломийщині відбулася спартакіада на «Краще спортивне село району 2017 року» (фото)

В неділю,10 вересня на стадіоні мальовничого покутського села Коршів відбулася спартакіада Коломийського району серед спортивних команд сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад на «Краще спортивне село району 2017 року» приурочена Дню фізичної культури та спорту.

 
Розпочалось спортивне свято урочистою ходою делегацій із 49 сіл та селищ району. Благословив учасників змагань  настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ о.Микола Гелетюк.

Право відкрити свято надали господарю – Коршівському сільському голові Михайлу Пижуку.

Гостей  та учасників районної спартакіади вітали заступник начальника Коломийської районної державної адміністрації Любов Михайлишин, начальник  відділу молоді і спорту управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Олег Дем’янюк та нагородили кращих спортсменів району грамотами та подяками.

 
Від депутатського корпусу вітали всіх присутніх депутати районної ради Любомир Андрійчук та Михайло Остап’юк.

Також із привітаннями виступив заступник голови Центральної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Михайло Вінтоняк.

Слід відзначити, що святкову атмосферу, до і під час урочистостей, створював муніципальний оркестр духових інструментів «Сурми Покуття» відділу культури Коломийської РДА (керівник Богдан Бокотько).


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: