На Франківщині отці василіани відсвяткували 400-літній ювілей (фоторепортаж)

10 вересня владики Синоду єпископів УГКЦ відслужили Архиєрейську Божественну літургію на Ясній горі у Гошівському монастирі Чину святого Йосафата. Проща відбулася з нагоди святкувань 400-літнього ювілею Василіанського чину св. Йосафата і 380-х роковин з дня смерті владики Йосифа Велямина Рутського, митрополита Київського.

Спільну молитву очолив Отець і Глава Української Греко-католицької церкви Блаженніший Святослав. На святі чисельно зібралися ченці василіани та паломники з різних куточків України. Літургію супроводжував Національний заслужений академічний народний хор України імені Григорія Верьовки, повідомляє прес-служба ОДА.

Спільно з парафіянами храму та паломниками в урочистій молитві взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голови Долинської райдержадміністрації Юрій Мазур та Долинської районної ради Іван Данилів, посадовці міських, районних і обласних рад.

З нагоди історичного ювілею для сотень прочан з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської областей здійснили відпуст.

Після літургії та молитви за Україну «Боже, великий, єдиний» Національний заслужений академічний народний хор України імені Григорія Верьовки дав концерт з кількома духовними та патріотичними піснями. До програми долучився чоловічий монаший хор «Deisis» із Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського та о. Вітольд Левицький.

AddThis Sharing Buttons
Share to FacebookShare to TwitterShare to НадрукуватиShare to Більше...
Рекомендовані статті


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: