В Івано-Франківську знову рватимуть «ватні пукани». Наступного тижня відбудеться презентації чергової серії мультфільму про повстанців «Воїни лісу-2» (фото)

Наступного тижня в Івано-Франківську відбудеться презентація мультфільму про боротьбу Української Повстанської Армії із московсько-більшовицькими окупантами, які упродовж тривалого часу тероризували територію нашої Батьківщини.

 

Напередодні відзначення свята Покрови, автори мультфільму «Воїни лісу-2» розкажуть історію про те, як сотник УПА Андрій «Крук», аби врятувати свою кохану від радянських злочинців-окупантів, разом зі своїми вірними побратимами, протистоятиме віроломному генералові Кобі (Сталіну). Боротьба буде нелегкою та тривалою, адже диктатору на допомогу прийде нечиста сила...

Також творча група розповість про особливості зйомок та технічні новинки нової серії мультфільму

Окрім того для широкого загалу буде презентовано стінопис на повстанську тематику, головними героями якого стали іграшки-повстанці – герої мультфільмів від «Теплих іграшок».

Також автори розкажуть про свою майбутні творчі задуми, та привідкриють таємницю, в яких відомих музикантів перевтіляться наступного разу герої «Теплих іграшок», аби відзняти музичний кліп на нову українську пісню.

 

 

 

 

 

 

 

Франківський мурал "Воїни лісу" від "Теплих іграшок"

 

Нагадаємо, що В Івано-Франківську завершують зйомки чергової серії мультфільму від «Теплих іграшок» (фоторепортаж)

                       В Івано-франківську розпочались зйомки чергової серії україномовного мультфільму «Воїни лісу» (фото)

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: